Gāzbetona līme SIMMIX MK5 (ziemas) 2018-08-23T08:51:01+00:00
atpakaļ

SIMMIX MK5 gāzbetona līme (Ziemas)

  • Plānā slānī lietojama sausa mūra java gāzes silikāta jeb gāzbetona blokiem (ieteicams lietot ar AIRSTONE gāzbetona blokiem) ēku iekšienē un ārpusē, mazstāvu un daudzstāvu būvēs.
  • Sastāvs: kvarca smiltis, cements, modificējošas piedevas. Slāņa biezums: 3 mm. Labošanas laiks: 4 min. Sagatavoto javu izlietot 3 stundu laikā. Maksimālais daļiņu lielums: līdz 1 mm.
  • Līmējošo javu ieber tīrā, vēsā ūdenī. Maisa ar elektrisko maisītāju uz maziem apgriezieniem, līdz izveidojas viendabīga masa bez graudiem. Nelielu daudzumu var samaisīt ar rokas instrumentiem. Pēc 5 min. vēlreiz pārmaisīt. Darbus var veikt, ja pamata un gaisa temperatūra ir -10°C – +25°C. 22 % ūdens / uz javas masas vienību (ap 5 – 5.5 l / 25 kg maisam).

Uzmanību!

Sausai javai reaģējot ar ūdeni, veidojas sārms, tāpēc ir jāsargā acis un āda, kā arī jāizvairās no sausā javas pulvera putekļu ieelpošanas. Gadījumā, ja sausā vai sagatavotā java ir iekļuvusi acīs, tā ir jāizskalo ar lielu ūdens daudzumu un jāvēršas pie ārsta. Sargāt no bērniem!

Cena par maisu 25 kg: 5.00 EUR bez PVN